• Stáhněte si vizitku do mobilu.
    Martin Juroška
    +420 773 170 369
    maser@sakura-massage.cz
   • Tisk

    Chci se objednat, chci "Dárkový poukaz".    V této kapitole bychom Vás rádi informovali jak postupovat, pokud se chcete objednat na masáž přímo vy, či pokud chcete objednat své blízké, nebo pokud si chcete objednat "Dárkový poukaz". Dnešní doba nabízí mnoho způsobů jak komunikovat, ne však všechny způsoby každému vyhovují vzhledem k jejich dosažitelnosti. Z pohledu SAKURA massage preferujeme níže uvedené způsoby:

    Jak na to:
    • telefonicky - tento způsob kontaktu preferujeme - je rychlý a operativní.
    • SMS-kou - rovněž preferujeme, odepíšem, nebo zavoláme.
    • e-mailem - vhodné, pokud nepožadujeme operativnost.
    • přes Facebook Sakura masáže Opava - stejné jako e-mail.
    • osobní návštěvou - je to rychlé a operativní, né však praktické.


    telefonicky - Pokud Vám telefon nezvedáme, věřte, že se věnujeme klientovi, nebo máme jiný vážný důvod. Vždy však voláme zpět, nebo píšeme SMS-ku. Pokud voláte z pevné linky - firmy a nám se zobrazí pouze "firemní" ústředna, nejsme schopni se Vám zpět dovolat.

    SMS-ka - Odepisujeme nebo voláme zpět, zanechte prosím ve zprávě o co Vám jde, termín na masáž, Dárkový poukaz atd., z lidského hlediska je vhodné se podepsat.

    e-mail - Totéž jako u SMS, odepisujeme nebo voláme zpět pokud zanecháte na sebe tel. kontakt. Napište prosím ve zprávě o co Vám jde, termín na masáž, Dárkový poukaz atd., z lidského hlediska je vhodné se podepsat. e-mail je však pro nás méně operativní, zpravidla odepisujeme večer, nebo druhý den ráno.

    přes Facebook Sakura masáže Opava - Totéž jako u e-mailu, odepisujeme nebo voláme zpět pokud zanecháte na sebe tel. kontakt. Napište prosím ve zprávě o co Vám jde, termín na masáž, Dárkový poukaz atd., z lidského hlediska je vhodné se podepsat. FB, stejně jako E-mail je však pro nás méně operativní, zpravidla odepisujeme večer, nebo druhý den ráno.

    osobní návštěva - tento způsob je úžasný, bohužel však velmi nepraktický, pokud pracujeme a věnujeme se klientovi, neotvíráme a na zvonění nereagujeme a tudíž se nejsme schopni věnovat Vám.    Pokud se Vám jedná o dárkové poukazy, můžete si je po domluvě vyzvednou v provozovně nebo, bude-li to v našich možnostech Vám je dovezeme v rámci Opavy na smluvené místo.

  •  
 • Komerční odkazy

 • blank
 • blank
 • blank

Google+

Other Links


MASÁŽE V OPAVĚ

Sakura

Sakura, Opava, masáže, zábaly, reflexologie, Trigger points, Dornova metoda, Breussova masáž, lávové kameny, Hot stones,Baňkování, Gua Sha, Kinesiotaping, Tejpy
Sakura-Massage: masážní salon v Opavě - Víc než masáž...
Martin Juroška
maser@sakura-massage.cz
Phone: +420 773 170 369
Address:74601 Opava, Provaznická 284/2
Dárkové poukazy Juroška Martin, Opava masáže, Masáže v Opavě. masáže sakura masaze v opave masaz opava masáže v Opavě masáž Opava masáže v opavě profesionální masáž kvalitní masáž Dárkové poukazy svatý valentýn Svátek svatého Valentýna valentin recenze sakura opava Opavský deník Opavský deník Opavský deník Opavský deník Opavský deník Opavský deník masáž opava kvalitní masáže v Opavě kvalitní masáž opava masáže Opava levně levné masáže v opavě masáže v centru opavy kvalitní masáž Opava trigger points spoušťové body spoustove body strečínk v masérské praxi protahování reference sakura opava