• Stáhněte si vizitku do mobilu.
    Martin Juroška
    +420 773 170 369
    maser@sakura-massage.cz
   • Tisk

    Autor

    Jmenuji se Pavel Arleth a v současnosti pracuji jako Support Analyst pro velký nadnárodní koncern. Detaily k mé profesní kariéře naleznete na LinkedIn, takže není potřeba se více rozepisovat.

    Tato aplikace vznikla jako reakce na dosti specifické požadavky (včetně dodání definitivní grafiky a vlastního názoru na UI), takže běžná řešení na publikačních platformách příliš nevyhovovala. Hlavním z těhto požadavků bylo samozřejmě to, aby aplikace nebyla svázána s jakoukoliv hotovou (přesněji prefabrikovanou) záležitostí a změny mohl zadavatel podle své momentální nálady mohl provést buď sám, nebo se mnou -:).

    Upřímně řešeno, zřejmě by se i našlo vyhovující komeční nebo OS řešení - ale druhým a také významným požadavkem byl osobní přístup.

    Protože mým preferovaným aplikačním prostředím je ASP.NET (C#, webforms) a MSSQL a rád občas udělám nějakou věc tkzv. "od píky", bez nějaké šablony či frameworku, byla volba víceméně jasná. Web však vznikal postupně od roku 2010, takže je směsí novějších i starších postupů a technologií - tak jak přicházely na svět. Stejná věc by se samozřejmě dala udělat v čemkoliv jiném, ale rozhodly osobní preference.

    Několik let jsem samozřejmě programoval profesionálně [1], ale nyní to dělám spíš pro radost nebo na žádost přátel - prostě mne to baví a je to vhodná prevence proti odbornému zakrnění. Nicméně - rád bych se k programování někdy vrátil, přece je to jen více zajímavá práce, než drtit support ve velkém koncernu jako first level pro infrastrukturu.

    Pavel Arleth

    Pár odkazů a možnost kontaktu:

    • [1] Pracoval jsem ve dBase/FoxPro, Visual FoxPro všech verzí, ASP, VBS, ASP.NET (VB.NET, C#), MSSQL...především na vývoji výrobní a ekonomické část podnikového informačního systému bývalého výrobce barev Balakom a.s. s propojením na zakoupený systém ESO 9 (propojení na úrovni DB, tzn. třetina práce byly např. uložené procedury). S tím samozřejmě víceméně soukromně různé webové aplikace na ASP a ASP.NET.

    • [2] Momentálně je tato aplikace "u ledu", je jen částečně funkční...býval to můj weblog.

  •  
 • Komerční odkazy

 • blank
 • blank
 • blank

Google+

Other Links


MASÁŽE V OPAVĚ

Sakura

Sakura, Opava, masáže, zábaly, reflexologie, Trigger points, Dornova metoda, Breussova masáž, lávové kameny, Hot stones,Baňkování, Gua Sha, Kinesiotaping, Tejpy
Sakura-Massage: masážní salon v Opavě - Víc než masáž...
Martin Juroška
maser@sakura-massage.cz
Phone: +420 773 170 369
Address:74601 Opava, Provaznická 284/2
Dárkové poukazy Juroška Martin, Opava masáže, Masáže v Opavě. masáže sakura masaze v opave masaz opava masáže v Opavě masáž Opava masáže v opavě profesionální masáž kvalitní masáž Dárkové poukazy svatý valentýn Svátek svatého Valentýna valentin recenze sakura opava Opavský deník Opavský deník Opavský deník Opavský deník Opavský deník Opavský deník masáž opava kvalitní masáže v Opavě kvalitní masáž opava masáže Opava levně levné masáže v opavě masáže v centru opavy kvalitní masáž Opava trigger points spoušťové body spoustove body strečínk v masérské praxi protahování reference sakura opava